Záruka 3 roky

Na všechny nabízené produkty

Kvalitou jsme si jisti. Abyste i vy měli lepší pocit z nakupování, nabízíme vám automatickou prodlouženou záruku 3 roky

Zní to až neuvěřitelně, ale opravdu, pokud si pořídíte kvalitní produkt, měl by vám vydržet. Naše společnost vychází z dlouholetých zkušeností s prodejem sortimentu jiných značek a výrobců, během mnohaletých zkušeností se podařilo zajistit spolupráci takovou formou, že vyústila v opravdu skvostné produkty. Hrdě vám nabízíme 3 letou záruku na vše.

Bez obav vybírejte z naší nabídky

V&P life style

Kvalitní a osvědčené produkty z naší nabídky již dělají radost spoustě z vás. Těší nás, že přinášíme moderní a trendy produkty a zákazníci jsou spokojeni. 

Záruka 3 roky | VPstudio.cz

Stylový design a použitelnost

Během mnohaletých zkušeností se podařilo navrhnout produkty nejen moderního a stylového designu, obzvláště však na vysoké úrovni co se praktičnosti a použitelnosti týče. Výsledným efektem jsou pak produkty na které jsme opravdu hrdí. Stylové, designově módní a kvalitně zpracované.

Nic neriskujete 14 dní zdarma

Nemusíte platit předem, zboží si můžete v klidu domova vyzkoušet a v případě, že vám nebude vyhovovat jej vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů bez udání důvodu. Bude-li se vám produkt líbit a ponecháte-li si jej, velmi nás to potěší a naše nabídka se zárukou se stává aktivní. Ano 3 roky záruka pro vás.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat

info@vpstudio.cz nebo volejte +420 775 568 455 (Po-Pá 10-18hod)