Peněženka Alex V&P lifestyle

Nový produkt

Kožená peněženka ALEX z produkce V&P life style

Pánská luxusní kožená peněženka splňuje ty nejpřísnější požadavky. Kvalitní dvojité prošití, jemná hladká hovězí kůže peněženky předurčuje dlouhou životnost. Buďte stylový a dopřejte si opravdovou kvalitu.

Více informací

Ihned k dodání

779,00 Kč

Parametry

Značka V&P life style
Určení Pro muže
Materiál Pravá kůže
Výška 10 cm
Šířka 12,5 cm
Hloubka 2 cm
Váha 0,150 kg

Více informací

Peněženky jsou nezbytným doplňkem dnešní doby. Peněženka je navržena dle potřeb, požadavků a stylů, které nejvíce vyžadujete. Je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, která na dotek působí velmi příjemně. Navíc je peněženka opatřena decentním logem V&P na přední straně.

Peněženka ALEX pro náročné

Luxusní kvalitní peněženka Alex z produkce V&P lifestyle splňuje ty nejnáročnější požadavky. Peněženka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, má dvojité prošití, navíc jsou prošity i přihrádky na karty. Precizní zpracování předurčuje dlouhou životnost. Tento typ peněženky je vhodný i pro náročnější zákazníky, kteří od své peněženky vyžadují praktičnost, eleganci a styl. Nespornou výhodou je přihrádka na mince, která obsahuje i menší prošitou kapsičku na sim kartu.

Rozvzržení peněženky

Pánská kožená peněženka ALEX je situovaná na šířku, obsahuje dvě podélné kapsy na bankovky, bezproblémů se vejdou i velké bankovky. Při otevření peněženky máte k dispozici středovou kapsu na zip s možností vložení nezbytností po obou stranách. Dále kapsu na drobné navíc vybavenou i kapsou pro sim kartu. Po levé straně peněženky pak máte k dispozici přihrádky až pro sedm karet, které jsou navíc prošity, tzn. nebudou se vám párat jak tomu bývá u přihrádek lepených. Dále dvě přihrádky se síťovinou např. pro osobní doklady. Poslední výhodou jsou ještě dvě kapsy po levé a pravé straně od středové části.

Parametry peněženky:

  • rozměry 12,5 cm x 10 cm
  • 7 přihrádek na karty
  • 2 přihrádka na doklady
  • 2 spodní přihrádky na doklady
  • kapsa na zip
  • 2 podélné kapsy na bankovky
  • přihrádka na drobné + sim kartu
  • záruka 36 měsíců

Na peněženku poskytujeme záruku 3 roky

více o záruce zde

Příslušenství

2 dalších produktů ve stejné kategorii: