Peněženka Oliver model VZ V&P lifestyle

Nový produkt

Kožená peněženka Oliver z produkce V&P life style

Pánská kožená peněženka je navržena dle nejnovějších moderních trendů tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vyrobena je z kvalitní broušené kůže. V nabídce ve čtyřech barevných provedeních.

Více informací

Ihned k dodání

779,00 Kč

Parametry

Značka V&P life style
Určení Pro muže
Materiál Pravá kůže
Výška 10 cm
Šířka 12,5 cm
Hloubka 2 cm
Váha 0,150 kg

Více informací

Peněženky jsou nezbytným doplňkem dnešní doby. Peněženka je navržena dle potřeb, požadavků a stylů, které nejvíce vyžadujete. Je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, která na dotek působí velmi příjemně. Navíc je peněženka opatřena decentním logem V&P na přední straně.

Peněženka OLIVER

Luxusní kvalitní peněženka Oliver z produkce V&P lifestyle splňuje ty nejnáročnější požadavky. Peněženka je vyrobena z kvalitní broušené kůže, má dvojité prošití. Precizní zpracování předurčuje dlouhou životnost. Tento typ peněženky je určen pro ty, kteří od své peněženky vyžadují praktičnost, eleganci a styl. Výhodou jsou u této peněženky prošité přihrádky na karty.

Rozvzržení peněženky

Pánská kožená peněženka OLIVER model VZ je situovaná na výšku, obsahuje jednu podélnou kapsu na bankovky, bez problémů se vejdou i velké bankovky, s podšívkou designu stylových kostiček. Při otevření peněženky máte k dispozici středovou kapsu na zip s možností vložení nezbytností po obou stranách, dále kapsu na drobné. Po levé straně peněženky pak máte k dispozici rozevírací panel, který z přední strany obsahuje prostor pro čtyři karty nebo doklady, dále po otevření v prvním bloku po obou stranách velké přihrádky na doklady, v druhém bloku pak osm přihrádek na karty. Dále pak máte k dispozici dvě hluboké kapsy po obou stranách vnitřku peněženky. Peněženku lze uzavřít na klips.

Parametry peněženky:

  • rozměry 13 cm x 10 cm
  • příhřádka na mince
  • střední panel na zip dostupné na obě strany
  • 12 přihrádek na kreditní karty
  • 4 podélných přihrádek na doklady
  • podélná přihrádka na bankovky
  • zapínání na klips

Na peněženku poskytujeme záruku 3 roky

více o záruce zde

Luxusní dárkové balení součástí

Příslušenství

3 dalších produktů ve stejné kategorii: