Peněženka Isabelle V&P lifestyle

Nový produkt

Kožená peněženka Isabelle z produkce V&P life style

Dámská kožená peněženka Isabelle byla navržena tak, aby splnila požadavky praktičnosti a designového umu. Je vyrobena z měkké a velmi příjemné hovězí kůže, k dodání v černé nebo červené variantě.

Více informací

Ihned k dodání

849,00 Kč

Parametry

Značka V&P life style
Určení Pro ženy
Materiál Pravá kůže
Výška 10 cm
Šířka 12,5 cm
Hloubka 4 cm
Váha 0,150 kg

Více informací

Peněženky jsou nezbytným doplňkem dnešní doby. Peněženka je navržena dle potřeb, požadavků a stylů, které nejvíce vyžadujete. Je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, která na dotek působí velmi příjemně. Navíc je peněženka opatřena decentním logem V&P na přední straně.

Peněženka ISABELLE

Luxusní kvalitní peněženka Isabelle z produkce V&P lifestyle splňuje ty nejnáročnější požadavky. Peněženka je vyrobena z kvalitní kůže, má dvojité prošití. Precizní zpracování předurčuje dlouhou životnost. Tento typ peněženky je určen pro ty, kteří od své peněženky vyžadují praktičnost, eleganci a styl. Peněženka je nabízena ve dvou barevných provedeních, černé a červené.

Rozvzržení peněženky

Dámská kožená peněženka ISABELLE má ideální rozměry, patří mezi středně velké peněženky, praktičností a využitelností se však řadí mezi typy, které pojmou opravdu velké množství nezbytností. Peněženka je situovaná na šířku, z přední strany má patentní zapínání, které po otevření skýtá velký prostor pro karty, doklady, bankovky aj. Zadní strana je pak opatřena velkou kapsou podélného zapínání na zip, který je kovový. Po otevření naleznete další dvě kapsy a středovou přihrádku na zip.

Parametry peněženky:

  • rozměry 12,5 cm x 10 cm
  • 8 přihrádek na karty
  • 2 přihrádka na doklady
  • 3 spodní přihrádky na doklady
  • kapsa na zip
  • 2 podélné kapsy na bankovky
  • záruka 36 měsíců

Na peněženku poskytujeme záruku 3 roky

více o záruce zde

Příslušenství